نرم افزار مدیریت ناوگان AVL

سامانه مدیریت تردد ناوگان DNO یکی از بروزترین نرم افزار های مدیریت ناوگان برخط می باشد که در حال حاضر به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در دسترس بوده و به کشور های مالزی، سوریه و چین صادر شده است. در طراحی این نرم افزار سعی  شده کلیه امکانات مورد نیاز مشترکین با ساده‌ترین و پیشرفته ترین محیط کاری ارائه گردد. امکانات این نرم افزار به شرح زیر می باشد.

زبان برنامه نویسی:

محیط تحت سرور نرم افزار با زبان PHP، بخش کاربری آن با HTML5, CSS3 و JavaScript، بخش دریافت و ارتباط با خودرو با Java نوشته شده است.

بانک اطلاعاتی:

این نرم افزار به دلیل استفاده از برنامه نویسی سه لایه توانایی ارتباط با بانک های اطلاعاتی MariaDB, MySQL, PostgreSQL, Oracle را دارا می باشد.

سیستم عامل و سخت افزار مورد نیاز:

این نرم افزار توانایی اجرا بر روی سیستم عامل گنو/لینوکس، یونیکس، ویندوز سرور و مک سرور را دارا می باشد، اما به دلایل امنیتی توصیه می‌گردد از سیستم عامل گنو/لینوکس توزیع Centos Minimal 7 استفاده شود.

Product Name: HP DL380p Gen8 E5-2640 2.5GHz Server

CPU: Intel Xeon E5-2640 / 2.5 GHz ( 6-core )

RAM: 8 GB DDR3 SDRAM – 1333 MHz – PC3-10600

HARD DISK: 2TB SATA, 1TB SSD

قابلیت مشاهده:

در حال حاضر مشترکین نرم افزار مدیریت تردد ناوگان DNO می توانند کلیه ناوگان خود را از طریق وب، موبایل های Android و iOS مشاهده نمایند.

نقشهها:

این سامانه امکان بارگذاری نقشه گوگل، یاهو، مایکروسافت و همچنین استفاده از مپ سرور داخلی را دارا می باشد که به امکان بارگزاری لایه های گوناگون را به مدیر سرور می دهد.

قیمت نرم افزار مدیرت تردد ناوگان طبق جدول زیر می باشد که برای خرید آن می توانید با واحد فروش شرکت به شماره تلفن 33362600-011 در ساعت اداری هماهنگ نمایید.